Text Box: L= League        C= Cup      S= Shield    T = Trophy     F= Friendly     Season 2023/24 Age groups

       Home fixture

TEAMS:

Date

Team

K. O.

Venue

Opposition

 

 

 

 

 

 

 

Sat 09 March

1st XI

2.00 pm

H

AFC Grainthorpe

L

 

U16

10.30 am

H

Welton Bombers

L

 

Girls U14

10.30 am

A

Marshall Sports double header

L

 

U9

12.30 pm

A

Louth FC

F

 

 

 

 

 

 

Sun 10 March

U13

12.30 pm

A

Louth FC

F

 

U12

10.30 am

H

Louth FC

L

 

U11

10.30 am

A

Hykeham Tigers Bees

L

 

U8 Rís

12.30 pm

H

Hykeham Tigers

L

 

 

 

 

 

 

Sat 16 March

1st XI

2.00 pm

H

Louth FC Vets

C

 

Girls U14

10.30 am

H

Lincoln United Whites double header

L

 

 

 

 

 

 

Sun 17 March

U16

12.30 pm

H

Boston Town Saints

L

 

U14

10.30 am

A

Ropsley Colts

L

 

U11

12.30 pm

H

Fishtoft

T

 

U10

10.30 am

A

Young Dons

L

 

U9

12.30 pm

A

Sleaford Town

L

 

U8

12.30 pm

A

North Lindum Hawks

L

 

 

 

 

 

 

Sat 23 March

1st XI

2.00 pm

H

Caistor Tennyson

L

 

 

 

 

 

 

Sun 24 March

U16

12.30 pm

H

Wainfleet United

L

 

U14

2.30 pm

A

Horncastle Town

F

 

U13

12.30 pm

H

Louth FC Reds

L

 

U12

10.30 am

A

Skegness Town

L

 

U11

12.30 pm

H

Retford United Whites

L

 

U10

12.30 pm

H

Spilsby Town

L

 

U9

12.30 pm

A

Louth FC Reds

L

 

 

 

 

 

 

Sat 30 March

1st XI

2.00 pm

H

AFC Grainthorpe

C

 

 

 

 

 

 

Sun 31 March

U16

12.30 pm

H

Metheringham

L

 

U14

10.30 am

H

Retford United Whites

L

 

U13

10.30 am

A

Greenbank Cobras

L

 

U12

12.30 pm

A

Woodhall Spa

L

 

U8 Rís

12.30 pm

A

Hykeham Tigers

L

 

 

 

 

 

 

Sat 06 April

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 07 April

U16

10.30 am

A

Wainfleet United

L

 

U12

10.30 am

H

Skegness Town

L

 

U11

2.15 pm

A

Greenbank Barcelona

L

 

U10

12.30 pm

H

St Helens Reds

L

 

U8

10.30 am

H

Skegness Town

L

 

U8 Robins

12.30 pm

H

Spilsby Town

L

 

 

 

 

 

 

Sat 13 April

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 14 April

U16

12.30 pm

H

Hykeham Tigers

L

 

U13

12.30 pm

H

Swineshead Institute Bees

L

 

U9

10.30 am

H

HBW United Falcons

L

 

 

 

 

 

 

Sat 20 April

 

 

 

 

 

 

U9

10.30 am

H

Louth Town

F

 

 

 

 

 

 

Sun 21 April

U16

12.30 pm

H

Discoveries

L

 

U13

12.30 pm

H

Greenbank Cobras

L

 

U12

12.30 pm

A

Spilsby Town

L

 

U10

12.30 pm

H

North Lindum Hawks Athletic

L

 

U8

12.30 pm

A

Sleaford Town

L

 

 

 

 

 

 

Sat 27 April

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 28 April

U16

12.30 pm

A

Lincoln Moorlands Railway

L

 

U12

10.30 am

H

Birchwood Colts

L

 

U9

10.30 am

H

Welton Bombers

F

 

U8 Robins

12.30 pm

H

Mablethorpe Athletic

F