Text Box: L= League        C= Cup      S= Shield    T = Trophy     F= Friendly     Season 2021/22 Age groups

       Home fixture

TEAMS:

aate

Team

K. O.

Venue

Opposition

 

 

 

 

 

 

 

Sat 21 May

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 22 May

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sat 28 May

Girls U12

10.30 am

H

Louth Old Boys Blacks   

F

 

 

 

 

 

 

Sun 29 May

U10

10.30 am

H

Louth Old Boys Blacks

F

 

 

 

 

 

 

Sat 4 June

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 5 June

Walking

Footballers

10.30 am

H

Louth Town

F

 

U7

10.30 am

H

Louth Old Boys

F

 

 

 

 

 

 

Sat 11 June

    Presentation Day —  10.30 am  U9 v U10 Robins

                                      10.30 am  U10 v U11

                                      12.45 pm  U14 v Waltham Jets

 

 

 

 

 

 

Sun 12 June

U7

10.30 am

H

Louth Town

F

 

 

 

 

 

 

Sat 18 June

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 19 June

U8

11.00 am

A

GCW

F

 

 

 

 

 

 

Sat 25 June

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 26 June

U10

10.30 am

H

Louth Old Boys Blacks

F

 

U10 R’s

12.30 pm

H

Bears

F

 

U8

10.45 am

H

Greenbank

F

 

U7

1.00 pm

H

Louth Old Boys Blacks

F

 

 

 

 

 

 

Sat 2 July

1st XI

2.00 pm

H

Friskney

F

 

Please note the above fixture is subject to change depending on the date of the

Mark Irving Memorial Trophy match yet to be finalised

 

Girls U12

10.30 am

H

Louth Old Boys Reds

F

 

 

 

 

 

 

Sun 3 July

U14

All day

A

Spilsby Tournament

F

 

U8

10.30 am

A

Navenby

F

 

U7

10.30 am

A

Louth Town

F

 

 

 

 

 

 

Sat 9 July

Charity Match

1.30 pm

H

“SANDS” Charity match

F

 

 

 

 

 

 

Sun 10 July

U11

12.30 pm

H

British School Of Sport

F

 

U8

10.45 am

H

Navenby

F

 

U7

1.00 pm

H

Cleethorpes Trinity

F

 

 

 

 

 

 

Sat 16 July

U8

10.30 am

H

Saxilby

F

 

 

 

 

 

 

Sun 17 July

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sat 23 July

2nd XI

2.00 pm

H

Horncastle Town

F

 

 

 

 

 

 

Sun 24 July

U8

10.45 am

H

Nettleham

F

 

U7

1.00 pm

H

Swineshead

F

 

 

 

 

 

 

Sat 30 July

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 31 July

U8

10.30 am

A

Saxilby

F

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sat 6 August

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 7 August

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sat 13 August

1st XI

2.30 pm

H

Woodhall Spa

F

 

 

 

 

 

 

Sun 14 August

U11

tbc

tbc

Swifts

F

 

U7

10.30 am

H

Bardney Panthers

F

 

 

 

 

 

 

Sat 20 August

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 21 August

U11

12.30 pm

H

Louth Old Boys

F

 

 

 

 

 

 

Sat 27 August

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sun 28 August

U8

11.00 am  all day

Round Robin matches against

Skegness Juniors

Swifts

North Lindum Hawks

Louth Town